tomek-kun - 2014-06-22 19:37:23

Wstawiam techniki które zostały użyte w anime czy mandze. Techniki po akceptacji zostaną wstawione do technik dla Legendarnych Jounninów
1
Mokuton: Chika rūtsutekunikku- Używając uwolnienia drewna, użytkownik może manipulować terenem, wydobywając podziemne korzenie o różnych rozmiarach aby dostosować się do różnych sytuacji. Można wykorzystać je do do zatrzymania przeciwnika, lub na dużą skalę, gdzie wydobywane są masywne korzenie, które zmiażdżą każdego kto dostanie się między nie.
Nin 60
Koszt chk 400/ i 800/ na dużą skalę
Chk +150
+komórki Hashiramy

2
Senpō: Mokuton: Shin Sūsenju: Po wejściu w Tryb Mędrca,  tworzymy drewnianą statuę gigantycznych rozmiarów, przy której takie bestie jak Kurama są jak karły. Tysiące rąk wystają zza pleców statuy podczas gdy dwie główne ręce złączone są jak do modlitwy. Statua może służyć do wielu celów w walce; do walki w imieniu używającego, do obrony, a nawet może przez nią używać innych technik. Sama wielkość tej statuy sprawia, że prawie niemożliwe ​​jest zaatakowanie autora techniki, co pozwala pozostać w bezruchu, aby uzupełnić swoją czakrę senjutsu.
Nin 90
koszt chk: 4 000
chk +280
+Tryb Mędrca
+komórki Hashiramy

3
Chōjō Kebutsu: Po utworzeniu gigantycznej drewnianej statuy, która posiada kilka tysięcy rąk, wykorzystujemy je do zadania tysięcy silnych uderzeń w cel. Ze względu na natłok ciosów, uniknięcie tego jest prawie nie możliwe. Pięści są dużej wie wielkości ale także są dość szybkie. Legenda mówi że utworzyły ogromny krater nazywany później Doliną Końca.
Nin 92
koszt chk: 500(jako że już przywołanie kosztuje bardzo dużo)
chk +250
+Tryb Mędrca
+komórki Hashiramy

4
Mokuton: Hotei no Jutsu: Technika polegająca na stworzeniu sporych rozmiarów, drewnianych dłoni, które otaczają przeciwnika ze wszystkich stron. Ich zadaniem jest unieruchomienie oponenta lub jeśli użytkownik tego chce, zmiażdżenie go. Rozmiary drewnianych dłoni są wystarczająco duże by unieszkodliwić ogoniastą bestię.
koszt chk 1000
chk +200
+komórki Hashiramy

5
Mokuton: Hōbi no Jutsu: Używając uwolnienia drewna użytkownik tworzy kopułę przybierającą twarz smoka, która całkowicie go otacza. Kopuła przedzielona jest na środku i może zostać otwarta na polecenie użytkownika. Jest na tyle wytrzymała, by oprzeć się Kuli Ogoniastej Bestii.

koszt chk: 1000
chk+220
+komórki Hashiramy

6
Mokuton: Jukai Heki: Użytkownik dotyka ziemi, po czym wyrasta gęsty las, tworząc ogromną drewnianą barierę ochronną. Jest ona na tyle mocna, że tylko naprawdę potężny atak mógłby ją zniszczyć. Technika ta najbardziej narażona jest na ataki ogniste, więc najlepszym sposobem zniszczenia bariery byłoby użycie silnej techniki ognia. Używana ona jest wyłącznie w celach obronnych, najlepiej aby ochronić jakiś obiekt.
Nin 60
chk+180
koszt chk: 300
-Podatna na silne ataki Katon
+komórki Hashiramy

7----


8
Mokuton: Kajukai Kōrin: Korzystając z wrodzonych własności Uwolnienia Drewna — zdolności wymuszania błyskawicznego wzrostu drzew na dowolnej powierzchni — użytkownik tworzy gęsty las kwitnących drzew. Ich pyłek jest uwalniany do atmosfery trujący i każdy kto go wdycha traci przytomność.
Z wystarczającą siłą woli istnieje możliwość pozostania przytomnym, jednak aby całkowicie skontrować tę technikę, należy albo całkowicie zniszczyć same drzewa, albo cel musi się wznieść ponad poziom pyłków.
Nin 95
Koszt chk: 2000
+komórki Hashiramy
+Atak z większej odległości

9
Mokuton: Kongō Shōboku: Shinobi stosuje tę technikę do sprawienia, że otacza go kilka grubych wici z drewna. Można wykorzystać to do obrony przed krótkodystansowymi atakami lub też do uderzenia pobliskich przeciwników.
Nin 60
koszt chk: 200
chk+160
+komórki Hashiramy

10
Mokuton: Mokujin no Jutsu: Po uformowaniu odpowiedniej pieczęci, użytkownik tworzy wielką drewnianą statuę. Technika jest na tyle silna, by złapać skompresowaną bijūdame Kuramy.
Nin 90
koszt chk: 1 500
+komórki Hashiramy

11
Mokuton: Mokuryū no Jutsu: Po wykonaniu wymaganych ręcznych pieczęci, użytkownik tworzy drewnianego smoka z ziemi bezpośrednio pod nim, któremu można potem rozkazać zaatakować zamierzony cel. Jego kształt jest zbliżony do chińskiego smoka, choć z krótkim, podobnym do trąby nosem, posiadając podłużne i wężowe ciało dłuższe od Trybu Ogoniastej Bestii Naruto Uzumakiego, którego można wykorzystać do związania większych przeciwników. Posiada umiejętność absorpcji czakry.
Nin 95
koszt chk 2 000
chk +260
+komórki Hashiramy

12
Mokuton: Sashiki no Jutsu: Uniwersalna technika, w której użytkownik może tworzyć ostre drewniane kolce ze swojego ciała, które formuje w broń krótkiego zasięgu podobną do prowizorycznego miecza lub używać ich jako pocisków dalekiego zasięgu, które mogą być sterowane by rosnąć po kontakcie z ciałem przeciwnika przebijając go.
Nin 75
koszt chk: 100 - 500(zależnie od ilości kolców)
chk +240
+komórki Hashiramy

13
Mokuton: Shichūrō no Jutsu: Użytkownik zmienia czakrę w drewno pod ziemią i sprawia, że szybko się rozrasta, tworząc drewniane więzienie. Rozmiar więzienia jest zależny od wyobraźni użytkownika — regulując ilość użytej czakry użytkownik może stworzyć cokolwiek od klatki na owada po wielkie więzienie. Samo drewno pokryte jest warstwą czakry, dzięki czemu zniszczenie więzienia jest niezwykle trudne. W czasie wojny, może zatrzymywać dużo więźniów, ale może być również używany jako środek dyscyplinarny stosowany wobec sprzeczających się podwładnych.
Nin 50
koszt chk 250(moim zdaniem takie coś można wytworzyć przy pomocy zwykłego "mokuton no jutsu" no ale niech będzie:))
chk+120
+komórki Hashiramy

Opisy zaczerpnięte ze strony http://pl.naruto.wikia.com/wiki/Uwolnienie_Drewna

Dziękujemy:)

Hiashi Hyuuga - 2014-06-22 22:25:13

1. za
2. mało chakry według mnie - ja bym dał z 4000. Ta technika była używana w zasadzie tylko przez Hasirimę, a więc wymaga strasznie potężnej postaci.
3. za
4. za
5. za
6. za
7. Przeciw. Ta technika występuje tylko w grze, co tłumaczy czemu nie ma sensu.
8. Chyba nie ma podstawy by sądzić, że nie zadziała na użytkownika - jeśli tak będzie to dla mnie w porządku.
9. za
10. za
11. za
12. za
13. za

I teraz zwrot akcji: wszystkie "za" mają u mnie moc, tylko jeśli powstanie klan, którego kekkei genkai będzie uwolnienie drewna. W przeciwnym wypadku uważam, że technik nie powinno być w grze.

tomek-kun - 2014-06-22 22:33:21

2. Zgadzam się. Specjalnie tak dałem. Chciałem wam pokazać że im więcej chk tym silniejsza technika.
8. Więc jakiś sens ma ta technika jeśli obezwładnia wszystkich? Nawet używającego?

Moim zdaniem klan to bez sensu.  Nawet inni senju nie byli w stanie używać technik drewna. Trzeba po prostu przeszczepić sobie komórki Hashiramy, tak inaczej tego nie uruchomisz. No i mieć wysoki poziom. Czyli trzeba po prostu grać...

Hiashi Hyuuga - 2014-06-23 15:16:07

Ok. Z warunkiem o posiadaniu komórek wszystko w porządku.
Co do pkt 8:
Tak jak napisałem na SB uważam, że po prostu to atak z dużego dystansu - sam użytkownik pozostaje poza zasięgiem.... ale to już widzę edytowałeś w pierwszym poście.

tomek-kun - 2014-06-23 19:56:47

No to jak mi się będzie chciało to wrzucę to do listy xD

Hiashi Hyuuga - 2014-06-23 21:39:07

Nie ma pośpiechu raczej ;)

tomek-kun - 2014-06-23 22:40:31

W sumie już wrzuciłem:D

Wykres kursu Bitcoina Ogólny regulamin Serwera PomidorkiXD.mcpro.io Szkolenia zamknięte szkoła forex serwis laptopów warszawa Odżywki i suplementy